فراتر از زمان

درباره ما

تولیدی "نان دارچین" یک شرکت تولید کننده نان صنعتی و نانوایی معروف در رشت با بیش از 7 سال سابقه کاری است. نانوایان ماهر آنها با شور و شوق و مهارت خاص خود طیف گسترده ای از نان ها را تهیه می کنند که مطابق با سلیقه ها و ترجیحات مختلف است. از نان‌های محلی و سنتی که نشان دهنده میراث غنی آشپزی سنتی منطقه هستند تا نان های نوآورانه وجدید، "نان دارچین " برای هر سلیقه ای محصولی ارائه می‌دهد.

 

اهداف و چشم انداز ما

ما متعهد هستیم که با استفاده از دانش روز دنیا و تلاش اعضا خانواده کافه نان دارچین  روزانه با محصولاتی سالم و کامل مهمان سفره های شما باشیم.

کیفیت و سنت

نانوایان ماهر در کافه نان دارچین با شور و شوق و مهارت خاص خود طیف گسترده ای از نان ها را تهیه می کنند که مطابق با سلیقه ها و ترجیحات مختلف است. نان دارچین با مخلوطی از آرد گندم های موجود که ویژگی های آن مورد تایید بخش غذایی گروه صنعتی (کاک) هلند می باشد تهیه و تولید می شود. آرد مصرفی در سیلوهای مکانیزه از حیث گرما و رطوبت کنترل و نگهداری می شود. با استفاده از فرآیند پیشرفته دستگاه‌های تخمیر، خمیر آماده ورود به بخش فر های تونلی می‌شود. این پروسه تمام اتوماتیک و پیوسته باعث حذف جوش شیرین می‌شود زیرا خمیر به صورت اصولی به اصطلاح حرفه نانوایی ورز داده می‌شود در عین حال سرعت در تولید نیز حفظ می‌شود. نان دارچین  در فرهای مخصوص بدون تماس مستقیم با آتش پخت می شود. تحقیقات و استانداردهای جهانی نشان می دهد که پخت نان در آتش مستقیم سرطان زاست.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟